Contactpersonen

Graag stellen wij hieronder de mensen voor met wie u regelmatig contact heeft!

Directie

Cor van der Most - contactpersonen
Cor van der Most

e: cor@vandermost.com
t: 0578 699618

Rob van der Most - contactpersonen
Rob van der Most

Marriël van der Most - contactpersonen
Marriël van der Most

e: marriel@vandermost.com
t: 0578 699612

Expertise: Enveloppen

Hoe deze het best ingezet kunnen worden voor zowel transactie als direct mail!

Richard Pelleboer

Accountmanager binnendienst

Annette Broer

Laurens Admiraal

Angelique Harms

Specialisten Huisstijldrukwerk

Peter Eikelboom

Accountmanager binnendienst

Corien Wiegman

Sicco van der Brug

Ineke van 't Ende

Expertise: Commercieel Drukwerk en Fulfilment in combinatie met IT-toepassingen

Alvin Schoonhoven

Accountmanager binnendienst

Bert Hartgers

Jacqueline Schokker

Ingrid Luiken

Specialisten commercieel drukwerk en mailings

Edwin van Dommelen

Accountmanager binnendienst

Laurent Pots

e: laurent.pots@vandermost.com
t: 0578 699632

Henny Bijsterbosch

Wilma Vos

e: wilma.vos@vandermost.com
t: 0578 699626

Rita Borst

e: rita.borst@vandermost.com
t: 0578 699626

Adri Meijer

e: adri.meijer@vandermost.com
t: 0578 699631

Saskia Severs

Commerciële Contactpersonen

William ten Hove

Commercieel Manager

e: william.ten.hove@vandermost.com
t: +31 (0)6 300 721 12

Robert Strating

Accountmanager Buitendienst

e: robert.strating@vandermost.com
t: +31 (0)6 139 406 89

Stef Krommedijk

Directie Spedo / Accountmanager Buitendienst

e: stef@spedo.nl
t: +31 (0)6 511 071 92

Rob Zeegers

Accountmanager buitendienst

e: rob.zeegers@vandermost.com
t: +31 (0)6 20 43 07 38

Judith Wonink

Manager Marketing & Communicatie

Frank van den Boogaart

Tendermanager

Hannes Schweihofer

Verkoopleider Duitsland

e: h.schweihofer@moduliprint.com
t: +49 173 973 9053

Cornelie van der Most

Accountmanager

e: cornelie@vandermost.com
t: +31 (0)6 418 094 66

Heeft u vragen?

Neem contact op!
Aanleveren - KVdM