Contactpersonen

Graag stellen wij hieronder de mensen voor met wie u regelmatig contact heeft!

Directie

Cor van der Most - contactpersonen
Cor van der Most

e: cor@vandermost.com
t: 0578 699618
Rob van der Most - contactpersonen
Rob van der Most

Marriël van der Most - contactpersonen
Marriël van der Most

e: marriel@vandermost.com
t: 0578 699612

Expertise: Enveloppen

Hoe deze het best ingezet kunnen worden voor zowel transactie als direct mail!

Richard Pelleboer

Accountmanager binnendienst

Annette Broer

Laurens Admiraal

Angelique Harms

Specialisten Huisstijldrukwerk

Peter Eikelboom

Accountmanager binnendienst

Corien Wiegman

Sicco van der Brug

Ineke van 't Ende

Productexperts voor Scholen, Zorginstellingen en Ziekenhuizen

Rob Zeegers

Accountmanager binnendienst

e: rob.zeegers@vandermost.com
t: +31 (0)6 20 43 07 38
Reinier Hartink

Henny Bijsterbosch

Expertise: Commercieel Drukwerk en Fulfilment in combinatie met IT-toepassingen

Alvin Schoonhoven

Accountmanager binnendienst

Bert Hartgers

Jacqueline Schokker

Ingrid Luiken

Specialisten commercieel drukwerk en mailings

Edwin van Dommelen

Accountmanager binnendienst

Laurent Pots

Wilma Vos

e: wilma.vos@vandermost.com
t: 0578 699627
Rita Borst

e: rita.borst@vandermost.com
t: 0578 699626

Commerciële Contactpersonen

William ten Hove

Commercieel Manager

e: william.ten.hove@vandermost.com
t: +31 (0)6 300 721 12
Robert Strating

Accountmanager Buitendienst

e: robert.strating@vandermost.com
t: +31 (0)6 139 406 89
Stef Krommedijk

Directie Spedo / Verkoop Buitendienst

e: stef@spedo.nl
t: +31 (0)6 511 071 92
Judith Wonink

Manager Marketing & Communicatie

Frank van den Boogaart

Tendermanager

Heeft u vragen?

Contact us
Aanleveren - KVdM